Skip links

Sztuka dla Wnuka – warsztaty filmowo-teatralne dla osób 55+ w Gdyńskim Centrum Animacji

Jeśli interesujesz się filmem, teatrem czy animacją koniecznie weź udział w naszych wakacyjnych warsztatach teatralno-kinowych ‘Sztuka dla Wnuka’. Jeśli masz 55 lat lub więcej, serdecznie zapraszamy Cię do bezpłatnego udziału w naszej Letniej Akademii w Gdyńskim Centrum Animacji. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie mógł wcielić się w rolę reżysera, operatora dźwięku czy twórcy animacji, dzięki czemu pozna wiele tajników ze świata kina i teatru.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:

• 5 – 14 lipca (poniedziałki, środy, piątki) w godzinach od 9.00 do 12.00;
  • 4 – 13 sierpnia (poniedziałki, środy, piątki) w godzinach od 9.00 do 12.00.

Warsztaty poprowadzi: Lucyna Drywa

Aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, mgr sztuki. Współpracowała z Teatrem „Miniatura” w Gdańsku oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Na przestrzeni działalności artystycznej – zajęcia z animacji, zajęcia teatralne w szkołach i Domach Kultury.

Wiek:

osoby w wieku 55+

Limit uczestników:

ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Cena:

zającia są bezpłane

Miejsce:

ul. Gołębia 9, Gdynia

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Warsztaty “Sztuka dla wnuka”

Pobierz regulamin

Warsztaty “Sztuka dla wnuka”