Skip links

Nasz zespół

Lucyna Drywa

Instruktorka

Aktorka, absolwentka PWST Wrocław, współpracowała z Teatr Miniatura w Gdańsku oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Pełna energii i entuzjazmu. Chociaż szczególną miłością darzy pracę z dziećmi, na jej zajęcia chętnie chodzą nie tylko najmłodsi.

Patrycja Wojtkowiak-Skóra

Instruktorka

Autorka książek dla dzieci, scenarzysta serialu Rodzina Treflików. Z wykształcenia jest oceanografem. Kocha otaczający świat i tą miłością zaraża wszystkich. Warsztaty prowadzone przez Panią Patrycję nie znudzą nikogo.

Sebastian Bednarek

Instruktor

Z wykształcenia pedagog, z pasji animator rozwijania kompetencji cyfrowych oraz nowych technologii. Wie jak sprawić, by tablet czy komputer zostały twórczo wykorzystane przez dzieci, a starsi przekonali się, że wiek nie jest przeszkodą w zdobywaniu nowych umiejętności.

Remigiusz Gancarz

Instruktor

Informatyk o niezwykłej umiejętności mówienia prosto o sprawach skomplikowanych. Pasjonat wykorzystania internetu jako narzędzia przekazu. Na jego zajęciach każdy przekona się, że potrafi robić ciekawe zdjęcia, nagrywać filmy lub prowadzić własną stronę internetową.

Andrzej Rzepkowski

Koordynator strefy zwiedzania

Kolekcjoner i pasjonat. O kartach do gry wie wszystko. Każdy kto myśli, że karty są nudne, musi odwiedzić Ulicę Brydżową i posłuchać opowieści Pana Andrzeja, który przed słuchaczami otwiera barwny i bogaty świat królów, dam i jokerów. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Warszawskiej, od dzieciństwa z zamiłowaniem gra w gry karciane.

Skip to content