Skip links

Nasz zespół

Monika Gorszyniecka

Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji Trefl

Team manager oraz dyrektor administracyjny w Klubie Sportowym PGE Atom Trefl Sopot. Ma na koncie wieloletnią współpracę z grupami młodzieżowymi oraz Młodą Ligą sportowców grupy Trefl. Absolwentka AWFiS w Gdańsku.

Agnieszka Stanek-Pacholczyk

Dyrektor Gdyńskiego Centrum Animacji

Choć z wykształcenia jest biologiem morza, to od kilku lat zawodowo związana jest z kulturą, w szczególności tą dedykowaną najmłodszym odbiorcom. Organizacja warsztatów, zajęć dla dzieci, pokazów i festiwali to jest to, co uruchamia w niej pokłady energii i kreatywności.

Andrzej Rzepkowski

Koordynator strefy zwiedzania

Kolekcjoner i pasjonat. O kartach do gry wie wszystko. Każdy kto myśli, że karty są nudne, musi odwiedzić Ulicę Brydżową i posłuchać opowieści Pana Andrzeja, który przed słuchaczami otwiera barwny i bogaty świat królów, dam i jokerów. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Warszawskiej, od dzieciństwa z zamiłowaniem gra w gry karciane.

Aleksandra Lange

Office manager

To jej uśmiech wita wszystkich, którzy odwiedzają GCA. Nie przelęknie się góry dokumentów, tabel i zestawień. Dzięki niej GCA działa jak dobrze naoliwiona maszyna i nigdy nie pogrąży się w biurowym chaosie.

Małgorzata Szumała

Specjalista ds. promocji i marketingu

Wirtuoz literek. Maestro pomysłów. Kreatywna polonistka z zamiłowaniem pedagogicznym. Specjalizuje się w działaniach marketingowych, sprzedażowych i komunikacyjnych, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Bartosz Odorowicz

Koordynator ds. eventów i edukacji

Wykładowca i twórca gier, mający na koncie współpracę z wieloma trójmiejskimi instytucjami. Lubi prowadzić zajęcia z wykorzystaniem grywalizacji i decyzyjności, zaskakiwać i zaciekawiać uczestników. Przede wszystkim jednak lubi ludzi. Ich różnorodność, ciekawość świata, otwartość na wiedzę i nowe doświadczenia.

Lucyna Drywa

Instruktorka

Aktorka, absolwentka PWST Wrocław, współpracowała z Teatr Miniatura w Gdańsku oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Pełna energii i entuzjazmu. Chociaż szczególną miłością darzy pracę z dziećmi, na jej zajęcia chętnie chodzą nie tylko najmłodsi.

Patrycja Wojtkowiak-Skóra

Instruktorka

Autorka książek dla dzieci, scenarzysta serialu Rodzina Treflików. Z wykształcenia jest oceanografem. Kocha otaczający świat i tą miłością zaraża wszystkich. Warsztaty prowadzone przez Panią Patrycję nie znudzą nikogo.

Sebastian Bednarek

Instruktor

Z wykształcenia pedagog, z pasji animator rozwijania kompetencji cyfrowych oraz nowych technologii. Wie jak sprawić, by tablet czy komputer zostały twórczo wykorzystane przez dzieci, a starsi przekonali się, że wiek nie jest przeszkodą w zdobywaniu nowych umiejętności.

Remigiusz Gancarz

Instruktor

Informatyk o niezwykłej umiejętności mówienia prosto o sprawach skomplikowanych. Pasjonat wykorzystania internetu jako narzędzia przekazu. Na jego zajęciach każdy przekona się, że potrafi robić ciekawe zdjęcia, nagrywać filmy lub prowadzić własną stronę internetową.