Skip links

ANIMACJA NA ŻYCZENIE

Na indywidualne życzenie zrealizujemy warsztaty oparte na tworzeniu krótkich filmów techniką animacji poklatkowej dla grup mniej licznych niż typowa szkolna klasa albo dotyczących niestandardowej tematyki bądź jej zakresu.

Kilka osób z klasy wykazuje szczególne uzdolnienia plastyczne i filmową pasję? Może w kameralnej grupie przygotują filmową adaptację wybranej lektury?

W klasie dzieje się coś ważnego i chcecie, żeby warsztat kreatywny stał się pretekstem do porozmawiania o emocjach?

A może szukacie pomysłu na to, by zorganizować międzypokoleniowe rodzinne spotkanie? Takie wydarzenie również może się opierać na wspólnej pracy przy animacji poklatkowej.

Zajęcia mogą być jednorazowe i trwać kilka godzin. Możemy również przeprowadzić kilkudniowy cykl o tematyce i formule, którą uzgodnimy wspólnie.

KORZYŚCI EDUKACYJNE

• Warsztat łączy ekspresję artystyczną z rozwojem umiejętności miękkich, takich jak współpraca i komunikacja w grupie, optymalizacja procesów i zarządzanie czasem w ramach realizacji zadania projektowego.

• Zajęcia uzupełniają program nauczania o nową, atrakcyjną dla uczniów i uczennic, interaktywną formę kreatywnej aktywności.

• Odbywają się w bezpiecznej przestrzeni warsztatowej. Wyjście na zajęcia poza szkołę przełamuje codzienną rutynę.

 

Dla Klas:

7-8 szkoły podstawowej, oraz szkół średnich

Czas trwania:

USTALANE INDYWIDUALNIE

Cena:

USTALANE INDYWIDUALNIE

Skip to content