Warsztaty dla szkół i przedszkoli. NOWA OFERTA

Nauczycielko, Nauczycielu! Poszukujesz ciekawych zajęć dla swoich uczniów? Chcesz uzupełnić program szkolny kreatywnymi warsztatami, które będą też okazją do integracji grupy? Postaw na animację poklatkową – technikę filmową, która porusza.

Animacja poklatkowa to doskonałe narzędzie, by za jego pomocą opowiedzieć dowolną historię i wyrazić siebie przez krótki film. Może zafascynować i przedszkolaków, i starszych uczniów.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów na pierwszy semestr roku szkolnego 2022/2023.

Podczas zajęć dzieci pracują w dwu-trzyosobowych zespołach. Proponowane scenariusze zajęć to idealny pomysł na pierwszą wizytę w Gdyńskim Centrum Animacji. Zachęcamy też do kolejnych spotkań, których tematykę i scenariusz ustalamy indywidualnie dla każdej grupy: dostosowujemy je do wieku uczestników, ich zainteresowań i umiejętności.

czas trwania zajęć: 1,5-2 godziny

koszt