Słodki plan i GCA w akcji

Oficjalne otwarcie Gdyńskiego Centrum Animacji jeszcze przed nami, ale już teraz zdarza nam się prowadzić warsztaty w miłym towarzystwie. Ostatnio byliśmy dumnym partnerem wyjątkowego wydarzenia pod tajemniczą nazwą „Preorientacja zawodowa od przedszkola”. Spotkanie odbyło się ramach promowania podręcznika „Słodki plan i nożyczki w akcji”, kreatywnego podręcznika wprowadzającego przedszkolaki w świat zawodów.
Nasza zmotoryzowana brygada dotarła do Szkoły Podstawowej w Połchowie, by poprowadzić proste warsztaty lalkarskie. Było ciekawie i pożytecznie, a przedszkolaki podczas zajęć poznawały zawody i wykonywały związane z nimi zadania. Historia powstania książki„Słodki plan i nożyczki w akcji” to dłuższa opowieść o trosce, kreatywności i ministerstwie edukacji, której szczegóły można poznać tutaj (http://bit.ly/39jBiDa)
Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Pucku za zaproszenie, przyjemnie spędzony czas i możliwość przedstawienia Gdyńskiego Centrum Animacji. Chcemy więcej i polecamy się na przyszłość!