Skip links

RODZINNE WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ. Zapisy!

Dzieci mogą zrobić własne krótkie filmy animowane, pracując i bawiąc się razem z mamą, tatą, babcią, dziadkiem lub inną bliską dorosłą osobą. To proste! Na rodzinne warsztaty animacji poklatkowej zapraszają Fundacja Trefl i Gdyńskie Centrum Animacji – w niedzielę, 28 maja 2023 roku, godz. 12.30-15.00. Trwają zapisy.

Warsztaty to sposób na to, jak miło i kreatywnie spędzić razem czas w niedzielne popołudnie, świętując rodzinne okazje przełomu maja i czerwca.

Oferta adresowana jest do rodzinnych zespołów, złożonych z osób dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat (2+3). Mamo, Tato, weź dzieciaki i chodźcie z nami robić filmy! Z dziećmi może przyjść też Babcia, Dziadek albo inna bliska dorosła osoba.

Uczestnicy i uczestniczki zajęć poznają kulisy powstawania filmu animowanego i samodzielnie, pod okiem doświadczonej animatorki, stworzą własne krótkie animacje.

Obejrzą też miniwystawę „Świat Animacji”, prezentującą rekwizyty i fragmenty scenografii pochodzące z planu serialu „Rodzina Treflików”, produkowanego w Gdyni.

Warsztaty odbywają się w Gdyńskim Centrum Animacji przy ulicy Gołębiej 9 i potrwają około dwóch i pół godziny. Koszt uczestnictwa wynosi 80 od zespołu rodzinnego.

 

ZAPISY NA WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Kontakt i więcej informacji: 505 552 356.

 

Skip to content