Skip links

Zespół

4

Sebastian Bednarek

Animator

Instruktor, z wykształcenia pedagog, a z pasji prowadzący warsztatów z zakresu rozwijania kompetencji cyfrowych, nowych technologii i ich wykorzystania w edukacji, zwłaszcza wśród najmłodszych. Właściciel Creative Lab – mobilnej pracowni edukacyjno-warsztatowej, która realizuje warsztatowe zajęcia szkolne z obszaru multimediów, nowych technologii czy programowania. Współtwórca programu edukacyjnego LOFI Robot. Prowadzi różnorodne zajęcia związane z produkcją muzyczną, aranżacją i kompozycją z zastosowaniem laptopa i urządzeń́ peryferyjnych do stworzenia “domowego studia nagrań́”. Proponuje alternatywne lekcje muzyki, które posługują̨ się̨ językiem współczesnym i korzystającym z technologicznych udogodnień́, wprowadzając w tajniki tworzenia muzyki w XXI wieku. W 2015 Laureat Pomorskich Sztormów.

3

Klaudia Dzierugo

Animatorka

Absolwentka Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej UG. Na studiach zrealizowała kilka filmów krótkometrażowych. Odbyła staże w wielu instytucjach kultury (m.in. w Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, Centrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy) i na festiwalach filmowych (m.in. wolontariat w Biurze Prasowym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych i edukacja filmowa przy Nowych Horyzontach Edukacji Filmowej). Od 2022 roku współpracuje z Wydawnictwem Trefl i Gdyńskim Centrum Animacji. Prowadzi głównie warsztaty animacji poklatkowej. Nagrywa podcast filmowy, pisze i montuje materiały audiowizualne.

1

Andrzej Rzepkowski

KUSTOSZ

Kolekcjoner i pasjonat. Przez ponad 40 lat wytrwale – odwiedzając pchle targi, podróżując po kraju i świecie, uczestnicząc w internetowych aukcjach – tworzył kolekcję, która stała się podstawą stworzenia Muzeum Kart “Ulica Brydżowa” w Gdyni. O kartach do gry i karcianych artefaktach wie wszystko. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Warszawskiej, od dzieciństwa z zamiłowaniem gra w gry karciane.

Skip to content