Skip links

Miłość od pierwszego wejrzenia

Tym razem to była miłość od pierwszego wejrzenia! Zostaliśmy partnerem tegorocznej II edycji Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Hakuna Matata (https://www.facebook.com/HakunaMatataRodzinnyFestiwalPodrozniczy/?tn-str=k*F). Wydarzenie odbyło się 22 lutego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Hakuna Matata to spotkanie, podczas którego podróżujące rodziny dzieliły się z publicznością swoimi doświadczeniami z rodzinnych wojaży. Podstawowe hasła to: inspiracja, motywacja i Hakuna Matata, czyli nie martw się! Pakuj się i jedź!
Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o wszystkich rodzinach, które poszukują inspiracji do kolejnych podróży z dziećmi oraz tych, które jeszcze takiej przygody nie rozpoczęły. Mowa tutaj o podróżach dalekich oraz tych zupełnie bliskich.
Ponieważ Hakuna Matata dedykowane jest całym rodzinom, tak samo jak nasze działania, z przyjemnością dołączyliśmy do wydarzenia, przekazując Treflikowe nagrody w postaci gier i puzzli. A ponieważ nie mogliśmy dotrzeć pełnym zespołem, wysłaliśmy naszego wygimnastykowanego Treflika! Spójrzcie na zdjęcia – ależ to były emocje!Dziękujemy przepięknie organizatorom (kłaniamy się nisko) za zaproszenie do współpracy oraz niezapomniane wrażenia.
P.S. Do udziału w przyszłorocznej edycji Festiwalu zgłaszamy się już teraz!

Skip to content