Skip links

CHODŹ NA ULICĘ BRYDŻOWĄ! Zwiedzanie Muzeum Kart z Przewodniczką

Kto nie zdąży w Noc Muzeów, jeszcze w maju będzie mieć kolejną okazję, by poznać niezwykłą kolekcję zgromadzoną w Muzeum Kart do Gry „Ulica Brydżowa” . W dodatku z oprowadzaniem przewodnickim!  Tajemnice i ciekawostki Muzeum przybliży uczestnikom i uczestniczkom zwiedzania Anna Piotrowska, czyli „Trójmiejskie Szlaki” – licencjonowana przewodniczka PTTK po Trójmieście. Poznawanie ciekawych miejsc i opowiadanie o nich innym to jej pasja i wielka miłość. Z wykształcenia jest historyczką sztuki, co w przypadku Muzeum Kart będzie dodatkowym atutem, ze względu na artystyczne walory naszej karcianej kolekcji.

 

TERMIN ZWIEDZANIA: sobota, 20 maja 2023 roku, godzina 11.00

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W ZWIEDZANIU MUZEUM KART?

Wystarczy się zapisać, wypełniając formularz online dostępny TUTAJ.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bilet normalny kosztuje 20 zł, a ulgowy 16 zł (ulga przysługuje dzieciom i młodzieży na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz seniorom 60+). Płatność na miejscu gotówką lub kartą płatniczą/BLIK.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od siedmiu lat!

Przybliżony czas zwiedzania: 2 godziny.

 

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ MUZEUM KART?

„Ulica Brydżowa” znajduje się w budynku dawnej szkoły, Zespołu Szkól Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, przy ulicy Gołębiej 9 – boczna od ulicy Energetyków.

Dojazd autobusem linii m.in. R, 104, 128, 134, 150, 152, 173, 182, 194 – należy wysiąść na przystanku „Energetyków” i skierować się do ulicy o tej nazwie. Element charakterystyczny: ulica wiedzie wśród wysokich drzew w stronę terminalu kontenerowego. Należy minąć schronisko młodzieżowe. Miejsce docelowe znajduje się w kolejnym budynku po prawej stronie.

Muzeum Kart do Gry „Ulica Brydżowa” to projekt zarządzany przez Fundację „Trefl”, należącą do Grupy TREFL.

 

Skip to content